• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Атестація навчальних закладів

АТЕСТАЦІЇ ШКІЛ ВІДМІНЕНО ВЖЕ, А ДИРЕКТОРИ САМІ МОЖУТЬ ПРИЗНАЧАТИ ВЧИТЕЛІВ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН ЩОДО ЗАКОНУ (ДОКУМЕНТ)

Опубліковано 18 жовтня 2017 року о 14:27 на сайті Міністерства освіти і науки України

Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого закону – зокрема, про атестації шкіл, конкурс директорів, фінансові звіти та багато іншого. Про це йдеться у листі-роз’ясненні "Щодо нагальних питань впровадження Закону України “Про освіту”, з яким можна ознайомитися тут.

АТЕСТАЦІЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

У листі-роз’ясненні написано: “Згідно з частиною 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України”.

Це означає, що місцеві органи влади вже не мають права проводити атестації, оскільки новий закон “Про освіту” виключив атестації шкіл з переліку повноважень місцевих органів влади та з форм державного нагляду (контролю).

“Таким чином, атестація закладів освіти вже не належить до повноважень відповідних органів управління і не існує як форма державного нагляду (контролю) чи інструмент забезпечення якості освіти. Відповідно, проведення атестації є безпідставним і правові наслідки її проведення відсутні”, – зазначають у МОН.

Отже, Порядок державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 30 січня 2015 р. № 67, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 р. за № 173/26618, буде визнано таким, що втратив чинність.

СВОБОДА ДИРЕКТОРІВ

Добір, призначення на посаду та звільнення з посади педагогічних працівників, у тому числі керівних кадрів, державних і комунальних загальноосвітніх навчальних закладів було вилучено з переліку повноважень Ради міністрів АРК, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в галузі загальної середньої освіти (частина 3 стаття 37 закону “Про загальну середню освіту”).

З моменту набрання чинності закону “Про освіту” оголошувати конкурси на вакантні посади педагогічних та інших працівників повинен директор. Він же може призначати та звільняти їх з посад.

ПУБЛІЧНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ

У листі МОН зазначено, що вже з 28 вересня 2017 року всі заклади освіти зобов’язані публікувати фінансові звіти на своїх або сайтах засновників. Якщо школа обслуговується центральною бухгалтерією, то МОН рекомендує останній передавати закладам освіти всі необхідні документи для подальшого оприлюднення згідно з вимогами закону.

Також у Міносвіти звертають увагу, що згідно з частиною 1 статті 68 Закону органи управління освіти зобов’язані оприлюднювати всю публічну інформацію відповідно до вимог Законів України “Про доступ до публічної інформації” та “Про відкритість використання публічних коштів”.

Це має бути зроблено “у спосіб, що забезпечує вільний безоплатний доступ до неї, можливість анонімного перегляду, копіювання та роздрукування інформації” та “у вигляді наборів даних (електронних документів), організованих у форматі, що дозволяє їх автоматизоване оброблення електронними засобами (машинозчитування) з метою повторного використання”.

ВНУТРІШНЯ СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Відповідно до частини 3 статті 26 закону, роботу внутрішньої системи забезпечення якості освіти організовує керівник закладу освіти.

“Будь-яких перехідних положень, які відтерміновують запровадження в закладах освіти внутрішньої системи забезпечення якості освіти, Закон не містить, що вимагає від кожного керівника закладу освіти вже зараз організовувати розбудову такої системи”, – зазначено в документі.

Це стосується і академічної доброчесності. Частини 7 та 8 статті 42 нового закону дозволяють закладам освіти вже визначати конкретні види академічної відповідальності за конкретні порушення академічної доброчесності, а також затвердити порядок встановлення фактів порушення академічної доброчесності. Це все можна зробити через зміни до внутрішнього положення.

ІНКЛЮЗИВНІ КЛАСИ

Також у міністерстві наголошують на правах дітей з особливими освітніми потребами. Зокрема, у разі звернення такої особи або її батьків, інклюзивна та/або спеціальна група чи клас має створюватись в обов’язковому порядку.

Згідно з пунктом 3 1 статті 48 Закону України “Про загальну середню освіту’, Кабінет Міністрів України, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації і органи місцевого самоврядування мають до 1 вересня 2018 року забезпечити:

1. Зміну типу підпорядкованих шкіл-інтернатів (крім закладів середньої освіти для дітей з порушенням інтелектуального розвитку) на гімназію, ліцей із збереженням у складі цих закладів освіти інтернатів з частковим або повним утриманням учнів (вихованців) за рахунок засновника (засновників). Припинення функціонування інтернатів у складі таких закладів можливе лише після вирішення в установленому порядку питання здобуття учнями (вихованцями) освіти та/або отримання відповідних соціальних послуг за місцем їхнього проживання (реєстрації) чи місцем проживання (реєстрації) їхніх батьків.

2. Створення обласних (міських – у містах Києві та Севастополі) ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти, а також районних, міських(районних у містах) інклюзивно-ресурсних центрів, у тому числі в об’єднаних територіальних громадах, шляхом реорганізації дійсної мережі психолого-медико- педагогічних консультацій.

“Звертаємо увагу на те, що постановою Уряду від 12 липня 2017 р. № 545 вже затверджено Положення про інклюзивно-ресурсний центр. З урахуванням редакції пункту 3 1 статті 48 Закону України “Про загальну середню освіту” до цього Положення будуть внесені відповідні зміни”, – йдеться в листі-роз’ясненні.

ЛІЦЕНЗУВАННЯ

Відповідно до підпункту 6 пункту 3 розділу XII “Прикінцеві та перехідні положення’, заклади освіти, які вже діяли на момент набрання чинності нового закону, отримують ліцензію на провадження освтіньої діяльності без проходження процедури ліцензування.

Тому обласні та Київська міська державна адміністрації мають повідомити заклади освіти про дати та порядок отримання ліцензій та видати їх (окремо на кожен рівень освіти, що визначений частиною 2 статті 10 закону) без процедури ліцензування.

У МОН рекомендують цим органам влади ухвалити відповідні рішення та оприлюднити їх на своїх офіційних сайтах.

КОНКУРС ДИРЕКТОРІВ

У МОН зазначають, що конкус директорів має проводитись для посад, що стали вакантними після набрання чинності нового закону. Тобто звільняти директорів, які зараз працюють, та набирати нових ніхто не буде.

Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти розробляє та затверджує засновник на підставі типового положення, затвердженого МОН. Типове положення наразі розробляється.

“Звертаємо також увагу на те, що тимчасова відсутність затвердженого Міністерством зазначеного вище типового положення (наразі розробляється) не зупиняє дію норми Закону щодо призначення керівника закладу загальної середньої освіти на посаду винятково за результатами конкурсного відбору”, – написано в листі-роз’ясненні Міносвіти.

Тому директорів державникх закладів освіти мають обирати за результатами конкурсу, проведеного на підставі Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 р. № 827.

Водночас керівників комунального закладу освіти мають обирати на основі конкурсного відбору, що має бути проведений відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, розробленого та затвердженого засновником цього закладу.

“Крім того, у пункті 3 зазначеної постанови органам місцевого самоврядування було рекомендовано “з урахуванням Порядку, затвердженого цією постановою, визначити протягом місяця процедуру призначення керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності за результатами конкурсного відбору”, – додають у МОН.

За матеріалами онлайн-ресурсу: http://nus.org.ua

. План-календар

проведення державної атестації навчальних закладів

Гуляйпільського району у 2017 році

(відповідно до наказів відділу від 10.02.2016 № 052 та від 30.11.2016 № 442)

16.01.17 – 03.02.17 Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ластівка» Гуляйпільської районної ради

01.03.17-22.03.17 Комунальний заклад «Червоненська загальноосвітня школа I-III ступенів» Гуляйпільської районної ради

10.04.17 – 03.05.17 Комунальний заклад «Любимівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Дюймовочка» Гуляйпільської районної ради

15.05.17 – 02.06.17 Комунальний заклад «Полтавський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Віночок» Гуляйпільської районної ради

01.06.17-22.06.17 Комунальний заклад «Темирівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Струмочок» Гуляйпільської районної ради

18.09.17 – 06.10.17 Комунальний заклад «Долинський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Барвінок» Гуляйпільської районної ради

23.10.17 – 10.11.17 Комунальний заклад «Гуляйпільський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Казка» Гуляйпільської районної ради

01.11.17 -21.11.17 Комунальний заклад «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради

27.11.17 – 15.12.17 Комунальний заклад «Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради

18.12.17 – 09.01.18 Комунальний заклад «Темирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради

Нормативні документи

Скачати Наказ Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року № 67 "Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів"

Скачати Порядок державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів

Районні накази відділу освіти, молоді та спорту

Скачати Наказ від 20.10.2017 № 418 "Про визнання такими, що втратили чинність, наказів відділу освіти, молоді та спорту від 10.02.2016 № 052, 10.02.2016 № 053, 30.11.2016 № 442, 14.12.2016 № 472, 31.01.2017 № 04"

Скачати Наказ від 19.10.2017 № 413 "Про результати атестації комунального закладу «Долинський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Барвінок» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 05.04.2017 № 156 "Про результати атестації комунального закладу «Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 16.02.2017 № 073 "Про результати атестації комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ластівка» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 01.02.2017 № 047 "Про затвердження робочої програми для проведення атестаційної експертизи комунального закладу «Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради" (додаток)

Скачати Наказ від 31.01.2017 № 042 "Про затвердження плану державної атестації дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Гуляйпільського району на 2018 рік"

Скачати Наказ від 20.01.2017 № 034 "Про результати атестації комунального закладу «Малинівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Журавлик» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 04.01.2017 № 004 "Про результати атестації комунального закладу «Залізничний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Калинка» Залізничної селищної ради"

Скачати Наказ від 03.01.2017 № 002 "Про проведення атестаційної експертизи комунального закладу «Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 15.12.2016 № 474 "Про затвердження робочої програми для проведення атестаційної експертизи КЗ «ДНЗ ясла-садок «Ластівка» Гуляйпільської районної ради" (додаток)

Скачати Наказ від 14.12.2016 № 472 "Про внесення змін до наказу від 10.02.2016 № 053 »

Скачати Наказ від 09.12.2016 № 463 "Про результати атестації комунального закладу «Воздвижівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Малятко» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 05.12.2016 № 457 "Про здійснення державного інспектування за діяльністю навчальних закладів із незначним ступенем ризику в 2017 році"

Скачати Наказ від 30.11.2016 № 442 "Про внесення змін до наказів від 10.02.2016 № 052 та від 10.02.2016 № 053"

Скачати Наказ від 22.11.2016 № 429 "Про затвердження робочої програми для проведення атестаційної експертизи КЗ «Малинівський ДНЗ (дитячий садок) «Світанок» Гуляйпільської районної ради " (додаток)

Скачати Наказ від 15.11.2016 № 416 "Про проведення атестаційної експертизи комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ясла - садок «Ластівка» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 14.11.2016 № 413 "Про результати атестації комунального закладу «Верхньотерсянський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Журавлик» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 03.11.2016 № 396 "Про внесення змін до наказу відділу освіти, молоді та спорту від 24.10.2016 № 377"

Скачати Наказ від 31.10.2016 № 389 "Про затвердження робочої програми для проведення атестаційної експертизи КЗ «Залізничний ДНЗ (ясла-садок) «Калинка» Залізничної селищної ради" (додаток)

Скачати Наказ від 24.10.2016 № 377 "Про проведення атестаційної експертизи КЗ «Малинівський ДНЗ (дитячий садок) «Світанок» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 11.10.2016 № 353 "Про погодження зарахування на екстернат в КЗ «Успенівська ЗОШ» Гуляйпільської районної ради "

Скачати Наказ від 07.10.2016 № 346 "Про затвердження робочої програми для проведення атестаційної експертизи КЗ «Воздвижівський ДНЗ (дитячий садок) «Малятко» Гуляйпільської районної ради " (додаток)

Скачати Наказ від 07.10.2016 № 345 "Про внесення змін до наказу відділу освіти, молоді та спорту від 07.09.2016 № 294"

Скачати Наказ від 03.10.2016 № 337 "Про проведення атестаційної експертизи КЗ «Залізничний ДНЗ (ясла-садок) «Калинка» Залізничної селищної ради "

Скачати Наказ від 03.10.2016 № 340 "Про внесення змін до наказу відділу освіти, молоді та спорту від 12.08.2016 № 267"

СкачатиНаказ від 08.09.2016 № 297 "Про затвердження робочої програми для проведення атестаційної експертизи КЗ «Верхньотерсянський ДНЗ (дитячий садок) «Журавлик» Гуляйпільської районної ради " (додаток)

Скачати Наказ від 07.09.2016 № 294 "Про проведення атестаційної експертизи КЗ «Воздвижівський ДНЗ (дитячий садок) «Малятко» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 12.08.2016 № 267 "Про проведення атестаційної експертизи КЗ «Верхньотерсянський ДНЗ (дитячий садок) «Журавлик» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 18.05.2016 р. № 206 "Про результати атестації комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 06.04.2016 р. № 135 "Про результати атестації комунального закладу «Верхньотерсянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 11.03.2016 р. № 087 "Про затвердження робочої програми для проведення атестаційної експертизи КЗ «ДНЗ ясла-садок «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 19.02.2016 р. № 067 "Про результати атестації комунального закладу «Залізнична загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 12.02.2016 р. № 059 "Про проведення атестаційної експертизи КЗ «ДНЗ ясла-садок «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 10.02.2016 р. № 053 "Про затвердження Перспективного плану державної атестації навчальних закладів Гуляйпільського району на 2017 - 2027 роки"

Скачати Наказ від 10.02.2016 р. № 052 "Про затвердження плану державної атестації загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Гуляйпільського району на 2017 рік"

Скачати Наказ від 06.01.2016 р. № 005 "Про проведення атестаційної експертизи комунального закладу «Верхньотерсянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради "

Скачати Наказ від 25.12.2015 № 376 "Про затвердження робочої програми для проведення атестаційної експертизи КЗ «Залізнична ЗОШ І-ІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради"

Скачати Наказ від 26.10.2015 № 311 "Про проведення атестаційної експертизи комунального закладу «Залізнична загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради"


Графік державної атестації навчальних закладів Гуляйпільського району у 2016 році

25.01.- 12.02.

Комунальний заклад «Залізнична загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради

01.03.-24.03.

Комунальний заклад «Верхньотерсянська загальноосвітня школа I-III ступенів» Гуляйпільської районної ради

11.04.-29.04.

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської районної ради

10.10.-28.10.

Комунальний заклад «Верхньотерсянський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Журавлик» Гуляйпільської районної ради

07.11.- 25.11.

Комунальний заклад «Воздвижівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Малятко» Гуляйпільської районної ради

01.12.- 21.12

Комунальний заклад «Залізничний дошкільний навчальний заклад (Ясла- садок) «Калинка» Гуляйпільської районної ради

23.12.- 10.01.

Комунальний заклад «Малинівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Світанок» Гуляйпільської районної ради

Перспективний план проведення державної атестації дошкільних навчальних закладів Гуляйпільського району на період 2017-2027 років

№ п/п Назва дошкільного навчального закладу Дата проведення державної атестації
1 Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ластівка» Гуляйпільської районної ради січень 2017,
січень 2027
2 Комунальний заклад «Любимівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Дюймовочка» Гуляйпільської районної ради квітень 2017,
березень 2027
3 Комунальний заклад «Полтавський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Віночок» Гуляйпільської районної ради травень 2017,
квітень 2027
4 Комунальний заклад «Долинський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Барвінок» Гуляйпільської районної ради вересень 2017,
травень 2027
5 Комунальний заклад «Темирівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Струмочок» Гуляйпільської районної ради жовтень 2017,
вересень 2027
6 Комунальний заклад «Комсомольський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Казка» Гуляйпільської районної ради листопад 2017,
жовтень 2027
7 Комунальний заклад «Успенівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Золотий ключик» Гуляйпільської районної ради січень 2018,
грудень 2027
8 Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ромашка» комбінованого типу Гуляйпільської районної ради травень 2018
9 Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Веселка» Гуляйпільської районної ради січень 2024
10 Комунальний заклад «Новозлатопільський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Пізнайко» Гуляйпільської районної ради квітень 2024
11 Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Джерельце» Гуляйпільської районної ради жовтень 2024
12 Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської районної ради березень 2026
13 Комунальний заклад «Верхньотерсянський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Журавлик»» Гуляйпільської районної ради квітень 2026
14 Комунальний заклад “Воздвижівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Малятко» Гуляйпільської районної ради вересень 2026
15 Комунальний заклад «Малинівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Світанок» Гуляйпільської районної ради жовтень 2026
16 Комунальний заклад “Залізничний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Калинка» Залізничної селищної ради листопад 2026

Перспективний план проведення державної атестації загальноосвітніх навчальних закладів Гуляйпільського району на період 2017-2027 років

№ п/п Назва загальноосвітнього навчального закладу Дата проведення державної атестації
1 Комунальний заклад «Червоненська загальноосвітня школа I-III ступенів» Гуляйпільської районної ради березень 2017, лютий 2027
2 Комунальний заклад «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради березень 2018
3 Комунальний заклад «Воздвижівська загальноосвітня школа I-III ступенів» Гуляйпільської районної ради квітень 2018
4 Комунальний заклад «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської районної ради листопад 2018
5 Комунальний заклад «Гуляйпільська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2” Гуляйпільської районної ради січень 2019
6 Комунальний заклад «Комсомольська загальноосвітня школа I-III ступенів» Гуляйпільської районної ради березень 2019
7 Комунальний заклад «Малинівська загальноосвітня школа I-III ступенів” Гуляйпільської районної ради жовтень 2019
8 Комунальний заклад «Гуляйпільська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1» Гуляйпільської районної ради січень 2020
9 Комунальний заклад «Добропільська загальноосвітня школа I-III ступенів» Гуляйпільської районної ради березень 2020
10 Комунальний заклад «Любимівська загальноосвітня школа I-III ступенів» Гуляйпільської районної ради жовтень 2020
11 Комунальний заклад «Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради березень 2021
12 Комунальний заклад «Темирівська загальноосвітня школа I-III ступенів» Гуляйпільської районної ради квітень 2021
13 Комунальний заклад «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів» Гуляйпільської районної ради жовтень 2021
14 Комунальний заклад «Успенівська загальноосвітня школа I-III ступенів” Гуляйпільської районної ради березень 2022
15 Комунальний заклад «Приютненська загальноосвітня школа I-III ступенів» Гуляйпільської районної ради березень 2023
16 Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради жовтень 2023
17 Комунальний заклад «Новозлатопільська загальноосвітня школа I-III ступенів» Гуляйпільської районної ради лютий 2024
18 Комунальний заклад «Залізнична загальноосвітня школа I-II ступенів» Гуляйпільської районної ради грудень 2025
19 Комунальний заклад «Верхньотерсянська ЗОШ I-III ступенів» Гуляйпільської районної ради січень 2026

Перспективний план проведення державної атестації позашкільних навчальних закладів Гуляйпільського району на період 2017-2027 років

№ п/п Назва позашкільного навчального закладу Дата проведення
державної атестації
1 Комунальний заклад “Дитячо-юнацька спортивна школа” Гуляйпільської районної ради листопад 2022
2 Комунальний заклад «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Гуляйпільської районної ради жовтень 2023

Заходи з атестації навчальних закладів

Державна атестація Залізничної ЗОШ І-ІІ ступенів

Згідно річного плану роботи відділу освіти, молоді та спорту на 2016 рік у період з 25 січня по 12 лютого проведено атестацію комунального закладу "Залізнична загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Гуляйпільської районної ради.

16 лютого 2016 року висновки за результатами державної атестації доведено до відома керівника трудового колективу (директора Горпинич Н.В.) та батьківської громадськості, які оприлюднено на загальних зборах Залізничної ЗОШ.

На підставі клопотання атестаційної комісії від 12.02.2016 року (протокол №1) та на виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту від 19.02.2016 року комунальний заклад "Залізнична загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Гуляйпільської районної ради визнано атестованим.

Скачати Наказ від 19.02.2016 р. № 067 "Про результати атестації комунального закладу «Залізнична загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради"

Фоторепортаж заходу
/Files/images/zalznichna_zosh/DSCN9268.JPG/Files/images/zalznichna_zosh/DSCN9259.JPG
/Files/images/zalznichna_zosh/DSCN9267.JPG/Files/images/zalznichna_zosh/DSCN9255.JPG

Державна атестація Верхньотерсянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Згідно річного плану роботи відділу освіти, молоді та спорту на 2016 рік у період з 01 по 23 березня 2016 року проведено атестацію комунального закладу "Верхньотерсянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Гуляйпільської районної ради.

На підставі клопотання атестаційної комісії від 23.03.2016 року (протокол №2) та на виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту від 06.04.2016 року №135 комунальний заклад "Верхньотерсянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Гуляйпільської районної ради визнано атестованим.


Державна атестація комунального закладу «ДНЗ ясла-садок «Сонечко» комбінованого типу

Згідно річного плану роботи відділу освіти, молоді та спорту на 2016 рік у період з 11 по 29 квітня 2016 року проведено атестацію комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської районної ради.

На підставі клопотання атестаційної комісії від 29.04.2016 (протокол № 3) та на виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту від 18.05.2016 р. № 206 «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської районної ради визнано атестованим.

Кiлькiсть переглядiв: 792